Ліцензія для перевезень легковими автомобілями

Термін отримання ліцензії: від 3-х робочих днів

Термін дії ліцензії: безстрокова

Вартість ліцензії: 20002500грн

  1. Ви відправляєте нам скан. копії документів;
  2. Ми готуємо Ваше ліцензійну справу;
  3. Ви отримуєте ліцензію;
  Документи для фізичних осіб підприємців:
1 Свідоцтва про реєстрацію, виписка або витяг з ЄДРПОУ
2 Техпаспорт на автомобіль
3 Для орендованих автомобілів -  тимчасові реєстраційні талони  або тех. паспорта для участі в міжнародному русі (для міжнародних перевезень)
4 Паспорт
5 Договір з АТП (у разі використання найманої праці)
  Документи для юридичних осіб:
1 Свідоцтва про реєстрацію, виписка або витяг з ЄДРПОУ
2 Реквізити компанії
3 Тех. паспорти на автомобілі
4 Для орендованих автомобілів -  тимчасові реєстраційні талони  або тих. паспорта для участі в міжнародному русі (для міжнародних перевезень)
5 Договір з АТП (Стоянка, ТО, Ремонт, Мед. Огляд, Тех. Огляд)

Додатково оплачується:

  1. Вартість кожного додаткового автомобіля 500 грн.;
  2. Вартість Договору з АТП  (при необхідності) від 1000 грн.;
  3. Держ. мито за видачу ліцензії 2600 грн. (З 1 липня 2022 року.

Порядок работы: 

  1. Вам необхідно відправити нам скан. копії документів згідно переліку.  Для цього додайте  відповідний файл в таблицю «прикріпити файл» і відправте заявку або надішліть документи на e-mail: 2335303@gmail.com.   

  2. Дочекайтеся дзвінка менеджера, він зв'яжеться з вами найближчим часом після отримання  заявки; 

  3. Якщо у вас немає повного пакета  документів, зв'яжіться з нами і можливо ми зможемо допомогти вирішити  вашу проблему;  

ВІДПОВІДІ НА ТИПОВІ ЗАПИТАННЯ ПО ЛІЦЕНЗУВАННЮ 

Кому потрібна ліцензія для перевезень легковими автомобілями?

Пасажирські перевезення легковими автомобілями на замовлення / легкові автоето перевезення пасажирів легковим автомобілем загального призначення (Автомобіль, який за своєю конструкцією обладнанням призначений для перевезення пасажирів з колічествоммест для сидіння не більш як 9с місцем водія включно),
замовленим юридичною або фізичною особою з укладанням письмового договору на кожну послугу чи на обумовлений термін обслуговування,
в якому визначають умови обслуговування, вартість послуги, термін її виконання та інші положення за домовленістю сторін. Вимог до зовнішнього вигляду і спеціальному обладнанню автомобілів на замовлення, не існує. Видається ліцензія на підприємця або підприємство.

Ліцензія на таксі або під замовлення?

Ліцензія на перевезення пасажирів на таксі дозволяє брати пасажирів: «с руки», на спеціальних стоянках для автомобілів таксі, на замовлення диспетчерської служби. Але при цьому, автомобіль повинен бути обладнаний наступним: - розпізнавальна шашка жовтого кольору, яка встановлюється на даху автомобіля; - діючий таксометр; - сигнальний вогник із зеленим і червоним кольором, розміщений у верхньому правому кутку лобового скла; - композиції з квадратів, розміщених в шаховому порядку на дверцятах автомобіля. Ліцензія на перевезення пасажирів на замовлення дозволяє працювати за договорами транспортного обслуговування (обслуговування фірм, весіль, трансфери і т.д) але не дає права брати пасажирів «з руки». Для роботи з такою ліцензією не потрібен таксометр і інші розпізнавальні знаки таксі, але при цьому водій повинен мати на лінії договір з клієнтом.

Чи потрібен договір з АТП, якщо у приватного підприємця немає найманих працівників ?

У такому випадку підприємець вважається "самозайнятім" і договір з АТП йому не потрібен.

Чи потрібно бути приватним підприємцем для того, що б отримати ліцензію на перевезення?

Обов'язково, тому, що перевезення – це вид підприємницької діяльності.

Чи можна отримати ліцензію на перевезення, якщо в свідоцтві платника єдиного податку не прописаний вид діяльності – перевезення?

Можна, але при цьому бажано в наступному кварталі додати цей вид діяльності на підставі отриманої ліцензії.

Чи можна отримати ліцензію на перевезення, якщо реєстрація не в Києві і в Київській області?

Ліцензію отримати можна, ми працюємо по всій Україні.

Як отримати ліцензію, якщо автомобіль стоїть на обліку в іншій області?

Місце реєстрації машини не має значення.

Якщо машина оформлена на дружину або інших людей (я вписаний в техпаспорт на право водіння або керую автомобілем за дорученням)?

В даному випадку для отримання ліцензії, Вам буде потрібен тимчасовий реєстраційний талон, виписаний на Ваше ім'я. Талон оформляється в будь-якому МРЕВ, приблизна вартість 150 гривень.

Якщо я зареєструюсь як приватний підприємець і оформлю на себе ліцензію, то чи потрібно мені буде купувати путівки, які додаткові платежі і податки мені доведеться платити?

Подорожні листи Вам не потрібні. Податки: Єдиний податок – 944,60 грн. в місяць, або 5% від обороту. Єдиний соціальний внесок – 1039,06 грн. в місяц.

Які документи мені потрібно Вам підвести для отримання ліцензії?

Паспорт; Свідоцтво про реєстрацію, Виписка або Витяг з ЄДР (копія); Техпаспорт на автомобіль і тимчасовий реєстраційний талон (у разі використання орендних автомобілів);

Скільки коштує ліцензія і терміни ?

Ліцензія на один автомобіль коштує 3579 гривень. (Держ. Мито 2600 грн. (З 1 липня 2022года). + Наші послуги 2000) і робиться близько двох тижнів.

На який термін видається ліцензія ?

Ліцензія  видається безстроково, тобто на все життя.

Як до Вас під'їхати щоб віддати документи для отримання ліцензії?

Наша адреса: м Київ, Набережно-Хрещатицька, 14 (В'їзд з під Рибальського моста в ворота, вхід в кінці 2-х поверхової будівлі з торця, 2-й поверх, 12-й кабінет)

Якщо я перебуваю не в Києві ?

З регіонами ми працюємо наступним чином: Ви надсилаєте нам скани або фотографії всіх документів з переліку на пошту 2335303@gmail.com, ми перевіряємо Ваш пакет документів, готуємо необхідні заяви та інші необхідні папери, і далі домовляємося про подальшу передачу документів. Зазвичай ми працюємо через «Нову Пошту» Наші телефони: (044) 232-03-68, (067) 505-33-84, Наш E-mail: 2335303@gmail.com

Коментарі:

- 36 +
Аня 07.07.2022 в 14:42 # Ответить
Доброго дня.Чи потрібно всім мати ліцензію для перевезення пасажирів якщо до вісім міст і Фоп?
- 0 +
Олег Юрьевич Черкашин 12.08.2022 в 10:54 # Ответить
Доброго дня Анна, так, при будь яких коммерційних перевезеннях, навіть на легковому авто, потрібно мати ліцензію.
- 50 +
Иван 16.12.2021 в 12:32 # Ответить
Добрый день! Есть пассажирский бус 8+1 оформленный на меня и фоп без наемных работников (самозаннятый). Подскажите, для осуществления пассажирских перевозок по Украине необходима только лицензия? Есть ли ещё обязательные док-ты?
- 47 +
Олег Юрьевич Черкашин 30.12.2021 в 15:30 # Ответить
Добрый день Иван, необходимо понимать какие именно перевозки Вы будете осуществлять. Как минимум Вам необходимо иметь медицинскую справку, протокол ОТК, и сервисную книжку на автомобиль. Если Вы перевозите пассажиров на заказ, Вам необходим еще письменный договор на перевозку с заказчиком.
- 48 +
Никита Булат 13.07.2021 в 02:21 # Ответить
Здравствуйте,возможно ли сделать лицензию на автомобиль 8+1,для международных перевозок,частному лицу или нужно открывать фирму,есть ли какие-то ограничения по стажу вождению и возрасту ?
- 20 +
Олег Юрьевич Черкашин 14.07.2021 в 20:49 # Ответить
Добрый день Никита, лицензию можно оформить только на ФОП или юр. лицо. В обоих случаях у водителя должен быть стаж вождения более 3-х лет и возраст старше 21 года. Помимо этого, для оформления международной лицензии необходимо иметь стаж перевозок по Украине более 3-х лет, стаж подтверждается наличием лицензии по Украине.
- 31 +
Костянтин 31.05.2021 в 16:53 # Ответить
Розширення ліцензії
Доброго дня. Якщо в підприємства вже наявна ліцензія на перевезення легковими автомобілями на замовлення та необхідно додати ще один вид діяльності, перевезення автобусами. Який пакет документів необхідно подавати до ліцензуючого органу? Просто заяву на отримання ліцензії? Зазделегіть вдячний за відповідь.
- 10 +
Олег Юрьевич Черкашин 31.05.2021 в 18:33 # Ответить
Доброго дня Костянтин, Вам необхідно розширити ліцензію і подати весь перелік документів як на автобуси, так і актуалізувати данні по вашій діючій ліцензії, а саме: заяву, подати відомості про матеріально технічну базу на автобуси і легкові автомобілі, відомості про кваліфікацію персоналу, список автомобілів(легкових і автобусів), опис документів, копії технічних паспортів і копії договорів з матеріально технічною базою.
- 73 +
Костянтин 02.06.2021 в 17:15 # Ответить
Дякую за розгорнуту відповідь. Вибачте, що забираю в вас час. Тобто я маю надати по всіх машинах всі оновлені відомості та подати дві заяви на розширення старої ліцензії та на видачу нової, правильно я зрозумів?
- 23 +
Олег Юрьевич Черкашин 09.06.2021 в 18:29 # Ответить
Доброго дня Костянтин, так, все вірно, тільки Ви подаєте одну заяву на розширення діючої ліцензії.
- 61 +
Юлия 16.02.2021 в 09:09 # Ответить
Добрый день. Если осуществляется деятельность по перевозке на заказ, должен быть договор. Как быть в случае с такими сервисами как Уклон и Болт,которые работают на основании публичной оферты и не дают письменный договор?
- 40 +
Олег Юрьевич Черкашин 16.02.2021 в 18:13 # Ответить
Добрый день Юлия, обьективно конечно Уклон, Убер и Болт это службы такси и для работы с ними нужна лицензия на "ТАКСИ", то что многие используют лицензию "перевозка легковыми автомобилями на заказ", это больше оптимизация и схема ухода от таксометра и внешней атрибутики. При этом многие службы такси не против таких лицензий, перекладывая ответственность на перевозчика. Но в законе Украины "про автомобильный транспорт" для перевозки на заказ четко указанно требование о наличии у водителя письменного договора с заказчиком перевозки. Рекомендуем Вам оформлять лицензию на 2 вида перевозок одновременно, это "ТАКСИ" и "перевозка легковыми автомобилями на заказ". Так Вы сможете пользоваться всеми преимуществами лицензии такси (стоянка, остановка, движение по полосе общественного транспорта) и сможете позиционировать себя как перевозка на заказ в случае необходимости.
- 41 +
Ніна 16.12.2020 в 12:07 # Ответить
Доброго дня!
ТОВка надає фізичній особі в оренду легковий автомобіль з водієм. чи потрібна ліцензія.
- 20 +
Олег Юрьевич Черкашин 16.12.2020 в 13:19 # Ответить
Доброго дня Ніна, по перше потрібно відокремити послуги водія від оренди автомобіля і розібратись як фізична особа збирається використовувати цей автомобіль, як що у власних потребах, тоді складеться ситуація що ТОВ-ка надає послуги керування автомобіля замовника і ліцензія ні ТОВ-ці ні фізичній особі не потрібна. Якщо фізична особа надає послуги перевезення, в такому разі ліцензія потрібна і так як автомобіль використовується по договору оренди фізичною особою, ліцензію повинна отримувати саме ця фізична особа.
- 136 +
Любомир 19.08.2020 в 05:11 # Ответить
Доброго дня хочу відкрити фірму Міжнародне Експрес Таксі але немаю ліцензії по Україні без стажу чи можна це зробити і получити ліцензію.
- 48 +
Олег Юрьевич Черкашин 19.08.2020 в 13:39 # Ответить
Доброго дня Любомир, без стажу цього зробити не можливо, але є варіант купівлі готової фірми з досвідом і наявністю міжнародної ліцензії. Телефонуйте в разі зацікавленості 0675053384.
- 79 +
VOLODYMYR MOISIEIEV 16.07.2020 в 18:47 # Ответить
Вопрос
Доброго времени суток. Если автомобиль бус 8+1 передельный на пассажирский, в техпаспорте написано пассажир. Но есть сомнения что по VIN коду выдаст фургон? Дадут ли лицензию на пассажирские перевозки?
- 7 +
director 17.07.2020 в 12:36 # Ответить
Добрый день VOLODYMYR MOISIEIEV, действительно, при выдаче лицензии все автомобили проверяются через базу МРЭО. Если у Вас информация в тех. паспорте не соответствует базе МРЭО, могут отказать в выдаче лицензии.
- 83 +
ДмитрийД 07.04.2019 в 23:54 # Ответить
Уточнение по КВЭД для работы по "лицензіі з перевезенням пасажирів легковим авто на замовлення"
Здравствуйте,
в предыдущих ответах на вопросы/комментарии вы пишите что для работы по лицензии по перевозке пассажиров на заказ нужен КВЭД 49.39
Открываю классификатор, читаю что включает этот класс. Там нет привязки как к перевозкам на легковом транспорте так и на заказ в частности.
Поэтому ваши комментарии не совсем понятны, а ошибка выбора КВЭД может привести к серьезным штрафам и последствиям.
Прошу разъяснить.
Информация из классификатора:
КВЕД-2010: Клас 49.39
Клас Назва видів економічної діяльності та пояснення до них
49.39 Інший пасажирський наземний транспорт, н.в.і.у.
Цей клас включає:
інші види пасажирських перевезень автодорожнім транспортом:
послуги з перевезення на далекі відстані рейсовими автобусами
чартерні перевезення, екскурсійні й туристичні перевезення
перевезення автобусами до аеропорту та з аеропорту
перевезення конвеєрами, фунікулерами, гірськолижними та канатними підйомниками, якщо вони не входять до складу системи міських і приміських транспортних перевезень
Цей клас також включає:
перевезення шкільними та службовими автобусами
пасажирські перевезення транспортними засобами з використанням людської або тваринної сили
Цей клас не включає:
перевезення автомобілями швидкої допомоги, див. 86.90

На данный момент по моему мнению из описания КВЭД к этой лицензии наиболее подходит Клас 49.32 Надання послуг таксі
Цей клас також включає: надання в оренду іншого приватного автотранспорту з водієм.

Название Класса 49.32 включает противоречивое слово такси, но описание этого класса наиболее близко описывает суть деятельности как для работы по лицензии перевозки на заказ так и лрцензия на такси. Т.е. лицензии две а КВЭД один или я ошибаюсь.
Этот вопрос беспокоит многих.
- 121 +
Олег Черкашин 09.04.2019 в 17:36 # Ответить
Добрый день Дмитрий, КВЕД 49.39 называется: Інший пасажирський наземний транспорт, н.в.і.у.(не введені в інші
угрупування), как по мне, так все достаточно однозначно, эта группа как раз для всех пассажирских перевозок наземным транспортом, не оговоренных в других КВЕДах. В подтверждение этому, есть пункт: чартерні перевезення, екскурсійні й туристичні перевезення, что тоже является перевозками на заказ, как легковыми автомобилями так и автобусами.
- 17 +
Олександр 20.03.2019 в 12:59 # Ответить
Uber
Доброго дня, підскажіть будь ласка, дана ліцензія підходить для перевезення пасажирів у системі uber ? Оскільки я ВОП, маю договір про партнерство з uber, перевожу його клієнтів, з бардюра пасажирів не беру, на інших службах таксі не працюю.
- 62 +
Олег Черкашин 20.03.2019 в 16:19 # Ответить
Добрий день Олександр, так, ліцензія на перевезення пасажирів легковими автомобілями на замовлення, підходить для роботи в системах убер, уклон, та інших. Згідно закону України "про автомобільний транспорт", Вам необхідно мати на руках письмовий договір про надання послуг з замовником. В Вашому випадку з Убером

ОтменитьДобавить комментарий

У ВАС Є ЗАПИТАННЯ ?

Зателефонуйте нам і отримаєте БЕЗКОШТОВНУ консультацію по питанню, що вас питання

(044) 333-84-83